Головна » Архів матеріалів

 

            13 жовтня 2016 року у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбулося  засідання атестаційної комісії І рівня.

             На порядок денний виносились такі питання:

  1. Про розподілобов’язківміж членами атестаційної комісії.
  2. Затвердженнясписківпедагогічнихпрацівників, якіатестуються.
  3. Розподіл членів атестаційної комісії за  вчителями, які атестуються.
  4. Затвердження планів індивідуальної роботи педпрацівників, які  атестуються.
  5. Прийняття рішень щодо перенесення строку чергової атестації.
  6. Затвердження плану-графіку роботи та засідань атестаційної комісії.

У 2016-2017 навчальному році.

Протягом міжатестаційного періоду12 педагогічних працівників діляться своїм педагогічним професіоналізмом і винахідливістю. Саме ці критерії здатні допомогти комісії визначити кваліфікацію педагога і дати  йому відповідну оцінку.

Тож залишається побажати педагогам успіхів на освітянській ниві та творчих злетів. 

Переглядів: 257 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

24 листопада 2016 р. в Спринській СЗШ І ступеня було проведено шкільне свято на тему : "До побачення, прекрасна чарівнице !".

На свято діти запросили красуню Осінь разом зі своїми синами - місяцями Вереснем, Жовтнем і Листопадом, щоб попрощатися з ними і подякувати за дари та красу, яку подарувала всім Осінь. Місяці розповіли учням, звідки походить їхня назва, пограли в цікаві ігри. відгадали загадки та співали пісні про Осінь: "Ластівка", "Дари осені", "Урожай", "На городі".

 

Потім Осінь запросила всіх на город у володіння Гарбуза. Тут зібралися всі родичі Гарбузові. Вони розповідали, з якої країни прийшли, разом кружляли у веселому танку.

 

Тоді всі помандрували до лісу, де зустрілися з різними грибами. Осінь принесла прислів'я про хліб, але їх потрібно було закінчити. У грі взяли участь глядачі. Потім команди "Листочок" і "Хмаринка" провели цікаві конкурси: "Хто швидше", "Збери урожай", "Відгадай чий це листочок?".

Дівчата майстерно виконали танець: "Парасольки". Осінь подякувала всім за чудову зустріч і пообіцяла знову завітати через рік. свято пройшло цікаво і весело.

Відповідальний за НВП школи О.Курило

Переглядів: 321 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 02.12.2016 | Коментарі (0)

ГОЛГОФА ГОЛОДНОЇ СМЕРТІ

Прошу, у серці запаліть
Скорботи полум'я священне
та крізь століття пронесіть
Сльозу безвинно убієнних!

        Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор 1932-33 років. Влада забрала у людей все - до останнього колоска, до останньої зернини. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам'ять про усіх загиблих здатна звільнити нас від мороку минулого. Такими словами 25 листопада була розпочата  інформаційно - виховна година  до Дня пам’яті жертв голодомору, яку підготували учні 11 класу  спільно з класним керівником Іваном  Романовичем Добрянським.


         Щохвилини з вересня 1932 року по липень 1933-го помирали щонайменше 17 осіб, щогодини - більше 1000, щодня - понад 24 тисячі. За десять місяців Україна втратила майже чверть свого населення. В голодомор, за оцінками дослідників, померло від 7 до 10 мільйонів чоловік. Голодне лихоліття найбільше вразило дітей. Третина всіх померлих від голоду - діти.

        Ведучі :  Курило Марія, Кокіндяк Роман, Іванчук Ольга, Курило Микола  нагадали присутнім, про ті страшні роки… Вірші декламували: Курило Софія, Безик Юлія, Гриненко Юлія. Тужливо звучала пісня про «Голодомор»  на слова і муз. Анатолія Салогуба у виконанні дуету: Кокіндяка Роман і  Гриненко Юлія.
       

У шкільній бібліотеці презентовано книжкову виставку  і оформлено фото документального  стенду «Голгофа голодної смерті».    На виставці представлені документальні статті та художньо-документальні книги відомих українських письменників: В. Барки "Жовтий князь" та У. Самчука "Марія".

     Цього дня  також проходила акція «Незабудки пам’яті».  Заступник директора з виховної роботи Карпінець М.В.  разом з педагогом-організатор Васьків М.Р. підготували панно, яке своїми обрисами нагадує картографічну територію України, а кольоровою гаммою символізує трагічні події. Під час скорботної церемонії символічну квітку-незабудку прикріплювали учні до панно, аби засвідчити, що ця трагічна сторінка не витерта з пам’яті українців. 

Ми пам’ятаємо про Голодомор. Ми не маємо права забути, бо ми діти своєї країни і щиро оплакуємо своїх Героїв!!!

Переглядів: 336 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

     У 2016 році в Україні вже втретє відзначають День Гідності та Свободи на честь початку в цей день двох революцій в нашій історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

     З нагоди цього свята протягом тижня пройшла низка заходів.  21 листопада учнями 11 класу підготовлено урочисту лінійку, де  згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні хвилиною мовчання. Учні 8-11 класів переглянули документальний фільм "Зима, що нас змінила" про події на Майдані. Учні мали змогу побачити унікальні кадри та почути спогади очевидців та волонтерів, які перебували на Майдані під час тих визначних подій.

            Готуючи заходи в школі на відзначення даної історичної дати, у кожному класі були проведені  виховні години “Свобода та Гідність понад усе!», “День Гідності та Свободи”, а у шкільній бібліотеці відбулася виставка “Герої на вмирають”, присвячена героям Небесної сотні».

          Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
        Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 255 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

Предметні олімпіади 2016 20 листопада учні Монастирецької школи брали участь ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії і фізики.

Свої знання продемонстрували кращі учні : Курило Микола, Курило Марія – 11 клас, Гриненко Ю , Безик Юлія – учениці 10 класу, Курило Валенин – 9 клас, Візняк Ірина-8 клас.

Відбулися олімпіади з : математики, іноземних мов, укр. мови, інформатики, біології. Попереду ще : хмія, екологія, історія, правознавство і інші… Успіхів Вам!

Переглядів: 236 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

        «Українська мова – давня й молода», таке свято відбулося у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів 10 листопада, присвячене Дню української писемності та мови . Шанувальники рідного слова – кращі учні  школи – переконливо довели , що наша мова, зародившись на світанні суспільного слов’янства , витерпіла страшне лихоліття татарщини, пережила утиски Польщі, перенесла наскоки  Москви . Проте, перегорівши, як криниця, дійшла до нас свіжою, музичною, незаплянованою, справді  слов'янською мовою.

        Побував  на святі  Преподобний Нестор  Літописець (роль виконав  учень 9 класу Іванів Ія). Ведучі Гриненко Юлія та Безик Юлія (учні 10 класу) нагадали присутнім історичний календар долі нашої мови.  Прозвучала «Молитва до мови» К. Мотрич (учні 8 класу Гриненко А. та Візняк І.)

      

П'ятикласники декламували поезії –промову видатних українських поетів. У їхньому ж виконанні прозвучала пісня «Україночка». Десятикласники (Безик Ю., Гриненко Ю. та Кундик В.) проінсценізували уривок із комедії М. Куліша «Мина Мазайло», щоб нагадати присутність про красу, багатство рідної мови . гордість за те, що ми – українці.

       На святі звучало рідне слово і мелодійна українська пісня – нерозлучні дві фортеці. Звучали пісні  у виконанні Юлії Гриненко  : "  Моя Україна ". Дует  старшокласників Ю. Гриненко і Р. Кокіндяка виконали пісню. "Запіваймо пісню за Україну ". А наймолодші учасники вокального гуртка виконали  пісні : " А ми  дівчата з України" і  "  Україночка" - солістка Тетяна Гриненко.

      До глибини душі схвилювала присутніх поезія В. Баранова «До українців» (читець Гриненко Ю, учениця 10 класу).

Фінальним акордам заходу  стало виконання  учасниками заходу " Гімну українській мові" :
       

Стань поруч і заспіваймо, брате,
        Мову батьківську всім треба знати.
        Мову держави, в якій живемо,
         Прапор якої у світ несемо!

        Вчитель української мови  Супик О.І. ще раз нагадала  про тернистий шлях нашої країни і мови  і нагадала всім: є мова – є народ, нема мови – нема народу. Словами І. Багряного «Ми є, були і будем на цій землі» додала оптимізму  і впевненості , що «народ, якого правди сила ніким звойована ще не була. Тому марні намагання ворогів нас завоювати , поставити на коліна. Ми народ з великим майбутнім.

     У шкільній бібліотеці презентовано книжкову виставку :  "У витоків нашої  писемності".

Переглядів: 240 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

                 Маркіянове слово живе

   6 листопада   минуло   205 років з дня народження  Маркіяна Шашкевича,

українського письменника, перекладача фольклориста, етнографа, громадсько-культурного діяча, натхненника національного пробудження Галичини – отця Маркіяна Семеновича Шашкевича.

   Шкільний бібліотекар Кваснікевич Г. Р.   спільно з  вчителем української  мови  Супик О. і  оганізвували і  провели для учнів 8- 9 класів  читання творів   Маркіяна Шашкевича. «Маркіянове слово живе…»  .

Учні   школи мали можливість  не тільки  ознайомитися з життєвим і творчим шляхом М. Шашкевича  а і  декламували   його твори.     

Перу М. Шашкевича, крім ряду поезій, належить кілька прозаїчних творів. Найвизначніший з них — казка «Олена», високо оцінена Іваном Франком.

      Шашкевич був одним з поетів «Руської трійці», організатором цього гуртка і невтомним культурним діячем. Крім поезій і прозових творів, йому належать переклади українською мовою сербських народних пісень, віршів чеських і польських поетів.

 

Разом, разом, хто сил має,
Гоніть з Русі мраки тьмаві;
Зависть най нас не спиняє, —
Разом к світлу, други жваві!

         М. Шашкевич 

Переглядів: 247 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні

                              духовних цінностей учнів»

 

     Саме  під  таким гаслом проходив третій Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек у Монастирецькій школі.

    Читання є основою освітньо – пізнавальної , інформаційнлї сфери діяльності людини.

                                     УВАГА!

                Унікальний ,принципово новий для молоді

                 носій інформації – КНИГА!

                Інформація  передається прямо  через очі!

                 Ніяких USB  -портів  і WI-FI!

   Таке оголошення  зявилося на дверях шкільної бібліотеки.

Ганна Романівна  кваснікевич, шкільний бібліотекар  провела ряд заходів   з метою привернення учнів до книги.

 - для  учняів 7 класу прведений флешмоб «Читаємо світомо І. Франка»

 -  для учнів молодших класів квест :«Най..- най.. книга нашої бібліотеки»

-  з метою збільшення активності читання ,складені бібліографічні рекомендаційні списки  для батьків  з   питань дитячого читання;

- тиждень сімейного читання : «Улюблена книга моїх батьків»

- організована тематична книжкова виставка : «Її величність  -книга»

-   для учнів школи презентовано інформацію : «Походження книги».

-  проведений біблотечний урок для учнів 7 класу : « Як вибрати книгу у бібліотеці»

- Сьогодні на книжкових полицях  є велика кількість  творів сучасних  авторів.  Для учителів  і учнів старших класів  організовано виставку : « Новинки сучасної української літератури»

   Ганна Романівна  пррезентувала книгу В. Лиса Століття Якова, саме за мотивами цієї книги  знято сучасний український фільм, який дебютував у жовтні 2016р.

 Учні і вчителі мали можливість не тільки переглянути, а і прочитати книги    таких аторів : В. Шкляра, В Лиса, Люко Дашвар, В Тагліної, А Кокотюка,  С. Тагіної,  , Д. Корній,  Н. Снядалко…

 Сьогодні  читати – престижно.

 

Переглядів: 308 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

                     1 листопада  98- річниця ЗУНР

 

 Західно-Українська Народна Республіка (ЗУНР)- держава, створена в листопаді 1918 року на частині українських земель, що входили до Австро-Угорської імперії.

   Після розпаду в жовтні 1918 року Австро-Угорської імперії на кілька незалежних держав, патріотичні сили Західної України вдалися до ряду заходів зі створення власної держави.

    31 жовтня у була проведена тематична лінійка «Листопадовий Чин – 98 років від дня проголошення ЗУНР». Її підготували учні 11 класу.

    Учні 1-11 класів мали можливість ознайомитися з історичним минулим, послухати про роль видатних діячів у боротьбі за Незалежність держави , про значення Листопадового Чину  у наш час. Завжди вклонялися пам’яті тих, хто боровся за нас, за наше життя і пам’ятали  про героїв, які живуть разом  із нами. 

Шкільний бібліотекар презентувала  виставку книжок і  інформаційні матеріали  про  осінні події 1918р.  

 

 Усі присутні отримали важливу інформацію  про утворення ЗУНР  та її значення у нашому житті , візьмуть за взірець тих героїв, які відчайдушно боролися за краще життя для себе і своїх нащадків.

Українські Січові Стрільці  стали  невмирущим прикладом жертовності і відваги для нинішніх українців, котрі ціною власного життя боронять державу від ворога..

 

                                  А ми тую стрілецькую славу збережемо,
                                 А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!

Переглядів: 291 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

Козацькі забави

      13 жовтня, з нагоди святкування Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці , у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся патріотично-спортивний захід «Козацькі забави» між учнями 5-11 класів. Учні були поділені на дві команди: Сокіл і Прикарпатська Січ. Хлопці показали свою спритність, силу та знання історії і традицій українського козацтва. 
    За замаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Хлопці довели, що козацькому роду нема переводу.  Були проведені спортивні естафети, змагання по армреслінгу, виконання танцю гопак, приготування кулішу та інші цікаві і веселі конкурси.  Програму вели дві ведучі Безик Юлія та Гриненко Юлія.

 Хоч які б не були серйозні конкурси та випробування, у «Козацьких забавах» перемогла дружба. Глядачі активно підтримували команди, не шкодуючи оплесків та щирих посмішок. Школярі показали,  що  їх  справді  можна  називати  нащадками  славних   козаків,   адже  для  цього  вони  мають  все:  і  сміливість,  і  відважність.  Команди   були  швидкими,  веселими,  винахідливими,  сильними та дружними. 

Переглядів: 300 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 43 44 45 46 »