Головна » Архів матеріалів

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Монастиркцької СЗШ І-ІІІ ступенів.
Це захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.
Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання в школі.
Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. Під керівництвом класовода Лесею Іваницькою вчили вірші та проводили конкурси, а з вчителем музичного мистецтва Оксаною Федицькою підготували музичні композиції.
І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, якін не залишили байдужими нікого.
«Букварик» випробовував кожного учня 1-го класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. А «Математика», «Українська мова» та «Читанка» для заохочення подарували діткам «12», аби вони бажали навчатися на високі бали у 2-му класі.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Лесею Іванівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

 

 

 

 

Переглядів: 284 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 04.05.2018 | Коментарі (0)

22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і води.

День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.

Учні Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.
Класний керівник 7 класу Галина Вітик-Столяр провела виховний захід «Земля - наш дім» . 
Для учнів 8 класу було проведено урок пам’яті «Чорнобиль: наш біль і тривога».

 

 

Переглядів: 204 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

28 квітня 1943 р. у Львові відбулось урочисте проголошення створення добровольчої дивізії військ СС «Галичина». Важливість цієї події важко переоцінити, оскільки дивізія була першим зародком української регулярної армії в роки Другої Світової війни та стала найкращою військовою формацією в українській історії: добре вишколена, оснащена, а головне – вмотивована та патріотична.
Учні Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя історії Марії Вовк переглянули фільм « Історія дивізії СС «Галичина»». Також учитель прочитала для школярів 9-11 класів лекцію «Бойові дії дивізії на Східному та Західному 
фронтах» .
Вчитель образатворчого мистецтва Галина Вітик-Столяр організувала конкурс малюнка «Українські добровольці в лавах дивізії «Галичина» 1943-1945 рр.»
Шкільний бібліотекар Ганна Кваснікевич підготувала інформаційні матеріали " Не згасне полум'я слави".

 

 

Переглядів: 283 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

Весна – така чудова пора року, адже краса, яку вона нам дарує, – неповторна. Весну потрібно запам’ятовувати, фотографувати, відчувати її пахощі. Напевно, немає такої людини, котра не захоплювалася б приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Тьохкання соловейка, щебет сойки, скрекотання сороки, цвірінькання горобців чи ритмічні постукування дятла – усе це царство птахів, яке асоціюється із зеленню лісу, запахом хвої і дубів. Надворі – перший місяць весни – теплий березень, а, отже, час прильоту до нас пташок із теплих країв.

З метою привернення уваги школярів до охорони птахів, актуалізації уваги учнівської молоді до поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів учні 5-11 класів нашої школи долучилися до проведення Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів». 
Учнівським самоврядуванням було організовано та проведено виставку годівничок і шпаківень, виготовлених своїми руками . 
Діти впевнені, що, зробивши хоча б одну шпаківню, вони допоможуть декільком птахам збільшити їхню чисельність у нашому краї. Адже турбота про птахів — це не тільки екологічна проблема, а частинка нашого життя, нашої культури, більше того — нашого світогляду, нашого світовідчуття… Бо навіть мову українську порівнюють із солов’їною! Зустрічаймо птахів новими будиночками, годуймо їх і оберігаймо! І почуємо від них чарівний спів. Так вони щороку приносять нам навесні вістку про зародження ще одного витка життя!

 

 

Переглядів: 325 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

Великдень - свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. 
У нашу школу також завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень,школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальними композиціями. 
Педагог-організатор Марія Васьків та вчитель музичного мистецтва Ганна Кваснікевич підготували захід « Світле свято Воскресіння».
У ці дні в шкільній бібліотеці (бібліотекар Ганна Кваснікевич) оформлена книжкова виставка «Барви Великодня»
Тож бажаємо усім радості, благополуччя та мирного неба на нашій рідній Україні.

 

Світлина від Монастирець.Школи Самбірського Района.

 

 

Переглядів: 227 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)

світній День довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.
Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.
День довкілля пройшов у нашій школі. Учні із задоволення прибирали навколишню територію. Діти згрібали та збирали сміття, замітали навколо школи, прибирали на спортивному майданчику. Працівники школи висадили саджанці яблунь. Біля школи учні 10 класу посадили кущики калини.

 

 

 

Переглядів: 225 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)

28 березня у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів для батьків дітей короткотривалої групи керівник гуртка Вітик-Столяр Галина Богданівна провела майстер-клас "Намалюй писанку".

 

 

ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій

Коментувати
Переглядів: 624 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

Поезія… Коротке слово, але якої сили надає читачам! Це і вірші, рядки яких прокрадаються в душі і роблять нас добрішими і сильнішими. І пісні, слова яких то піднімають нас до висот, то додають впевненості і мужності.
21 березня, відзначають Всесвітній день поезії. Свято встановлене 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО.«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…», - пише Ліна Костенко. Цими словами і названа виставка, яку презентувала шкільна бібліотека Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів.
Тут шанувальники поетичного слова познайомляться з біографією та знайдуть збірки таких корифеїв української поезії, як Т. Шевченко, І. Франко, Леся Українка, Л. Костенко, В. Стус …..

Переглядів: 234 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 23.03.2018 | Коментарі (0)

З метою забезпечення ефективності організації методичної роботи в закладах загальної середньої освіти Вільшаницької сільської ради, спрямованої на підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів, рівня освітньої роботи, 19 березня на базі Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар- практикум заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, практичних психологів та бібліотекарів Вільшаницької, Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів та Черхавської СЗШ І-ІІ ступенів.
Учасники семінару- практикуму працювали над темою «Сучасні пріоритети освітньо-виховного процесу в контексті національно-патріотичного виховання дітей та молоді».
Обговорювалися актуальні питання:
- «Системний підхід до національно-патріотичного виховання» (Галина Прокопович, ЗДВР),
- «Культурно-просвітницька діяльність шкільної бібліотеки» (Ганна Кваснікевич, шкільний бібліотекар),
Марія Карпінець (керівни семінару-практикуму), Леся Супик (практичний психолог) провели тренінг «З Україною в серці»;
- Марія Васьків, педагог-організатор, презентувала роботу учнівського самоврядування.
Підсумки роботи підвели заступник сільського голови з гуманітарних питань Леонід Охріменко та директор школи Оксана Федицька.

 

 

 

 

Переглядів: 223 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Задля популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді, розвитку фізичної культури і спорту, залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою, проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед учасників освітньогого процесу, підвищення рівня спортивної майстерності на базі Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів було проведено змагання з настільного тенісу і шашок серед учнів шкіл Вільшаницької сільської ради .
Першість з настільного тенісу вибороли учні Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів, а з шашок – учні Вільшаницької СЗШ І-ІІІ ступенів.
Також не залишилися без нагород і  команди учнів Черхавської СЗШ І-ІІ ступенів.

 

 

 

Переглядів: 226 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 20.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 45 46 »