Головна » Архів матеріалів

17 вересня у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ст. відбулася звітно-виборча учнівська конференція , на якій учні школи заслухали звіт заступника голови учнівського самоврядування Вікторії Васьків за 2017-2018 н.р. Директор школи Оксана Федицька подякувала учнівському самоврядуванню за плідну працю протягом року. Також відбулися вибори до учнівського парламенту на 2018-2019 н.р. на якому одноголосно учні школи обрали голову самоврядування ученицю 10 класу Васьків Вікторію та склад ради.

 

 

Переглядів: 190 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків - це особлива подія, бо відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні, адже саме вони, перші учні Нової української школи. А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2019 року.

 

Переглядів: 276 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

Новий освітній простір у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ст.

 

 

Переглядів: 212 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

До Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України з найменшими учнями Монастирецької СЗШ І-ІІІ ст. було проведено флеш-моб "Ми - майбутнє твоє Україно". У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури " Живи та квітни, Україно"

 

Переглядів: 219 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

7 червня 2018 року директор школи Оксана Федицька звітувала про діяльність закладу загальної середньої освіти перед батьками, громадськістю села, колективом школи.
Слухали: директора Монастирецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Федицьку Оксану Степанівну про свою діяльність на посаді протягом 2017-2018 навчального року. Звіт складався з розділів, а саме:
– загальна інформація про школу;

– кадрове забезпечення закладу;

– методична робота;
– навчальна діяльність учнів;
– зовнішнє незалежне оцінювання;
– концепція Нової української школи;
- виховна та позакласна робота;
– правовиховна робота;
– профорієнтаційна робота;
– співпраця з батьками;
– збереження і зміцнення здоров'я учнів та працівників;
– стан охорони праці та безпеки життєдіяльності;
– фінансово–господарська діяльність;
– управлінська діяльність.
Оксана Степанівна розкрила в повному обсязі всю роботу закладу в 2017-2018 навчальному році. Відмітила як позитивні, так і негативні сторони діяльності.
Ухвалили: Визначити роботу закладу в 2017-2018 навчальному році та роботу адміністрації на достатньому рівні і намітити завдання на наступний 2018-2019 навчальний рік.
Визнано: роботу діяльності закладу загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році вважати на достатньому рівні.

Переглядів: 202 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 05.07.2018 | Коментарі (0)

Літо – час відпочинку, розваг, зняття у дітей напруги, що накопичилася за навчальний рік, наповнення витрачених сил, відновлення здоров'я.
На виконання розпорядження відділу соціально-гуманітарної політики Вільшаницької сільської ради від 21 травня 2018 року №73 «Про організацію роботи шкільних відпочинкових таборів влітку 2018 року» з метою належної організації роботи шкільного відпочинкового табору в Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів організований відпочинковий табір.
Цього року табірна зміна розпочалася 29 травня і закінчиться 16 червня. 
Під час прийому дітей до пришкільного табору перевага надається саме дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В першу чергу акцентується увага на відпочинок дітей пільгових категорій.
У цьому році в пришкільному таборі з денним перебуванням відпочиватиме 50 дітей 1 -8 класів. 
Виховна робота в дитячому таборі включає поєднання відпочинку, праці, спорту та пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність учнів. Діти в пришкільному таборі будуть залучені до роботи в гуртках, секціях, туристичних походах та екскурсіях.

 

 

 

  1.  
Переглядів: 183 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 01.06.2018 | Коментарі (0)

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. У передостанні дні весни у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ст., як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Для одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів ,гостей та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.
І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.
У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! 
Чудових вам канікул, школярі!

 

 

 

Переглядів: 300 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 29.05.2018 | Коментарі (0)

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують. Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.
Цього світлого, по-літньому сонячного травневого дня, в стінах Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів зібралось потрійне покоління, аби вшанувати своїх найдорожчих і найрідніших – Матусь.
— Дорогі наші хранительки роду. Ми, діти, перед батьками в одвічному боргу. Прийміть сьогодні сповідь від своїх дітей, — підкреслила у своєму зверненні до гостей директор школи Оксана Федицька. – Щирі вітання, найкращі побажання, подяку за дар життя та пробачте нам наші провини, бо ми перед Вами, неньки, у вічному боргу!
Діти, під керівництвом педагога-організатора Марією Васьків у піснях, віршиках та сценічних номерах виливали свою любов та повагу до бабусь та матусь. Їхні щічки сяяли усмішками, а уста промовляли найтепліші, найрадісніші побажання своїм рідним. Адже всьому початок – мати. Вона – берегиня роду людського. Життєве покликання наших мам – особливе. Мама – це душа сім’ї, берегиня домашнього устрою, добра і тепла, затишку.
За все, що маю, дякую тобі.
За все, що маю, буду мати –
Нехай світанок цим весняним святом
Над цілим світом зоряно цвіте.
Хай сяє сонце в серці слово «мати» —
Таке незгасне, вічне і святе.
Надіємось, що це свято трійного покоління об’єднало усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.

 

 

 

Переглядів: 225 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 29.05.2018 | Коментарі (0)

Довге густе волосся завжди було ознакою дівочої вроди . Вважалося, що якщо дівчина вміла стежити за своїм волоссям, то в майбутньому з неї буде гарна господиня – працьовита, чепурна. Тому ще з самого малку матері вчили своїх доньок приділяти велику увагу своєму волоссю.
Саме тому шестикласники під керівництвом класного керівника Марії Дутко провели виховний захід «Коса – дівоча краса». 
Учні побажати усім шанувати дівочу косу. Старанно доглядати своє волосся, щоб воно було здоровим, гарним, густим та пишним. І як би вас не переконували про старомодність коси, знайте: в дівочих косах є своя краса, ніжність і святість. Завжди пам’ятайте, що коса – то, в першу чергу, дівоча краса!

 

 

 

 

Переглядів: 257 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.05.2018 | Коментарі (0)

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на базі Монастирецької СЗШ І-ІІІ ст. був проведений другий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),у якій взяли участь команди Монастирецької та Вільшаницької шкіл. Учні представили створені козацькі рої, обрали керівників і мали свої девізи.
Головним завданням гри є виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей; набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни; формування у молоді високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій; оволодіння учнями основами народної культурної спадщини (пісні, звичаї, традиції, ритуали і свята); провадження військово-прикладних видів спорту, народних ігор та забав.
Після внесення на спортивний майданчик школи Державного прапора України директор школи Оксана Федицька урочисто відкрила другий етап гри.
Привітав молодь зі стартом цікавих і захоплюючих змагань заступник сільського голови Вільшаницької сільської ради Леонід Охріменко. Він закликав усіх учасників до наполегливої, безкомпромісної боротьби і побажав козацької сміливості та жаги до перемоги. 
Після змагань усі учасники смакували козацький куліш та рибну юшку.

 

 

 

 

Переглядів: 267 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.05.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 45 46 »