Головна » Архів матеріалів

З метою практичного закріплення умінь та навичок, засвоєних учнями під час вивчення курсу «Захист Вітчизни» в Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів з 17 по 19 квітня 2019 року було проведено навчальні військово-польові збори з учнями 11 класу згідно програми предмета «Захист Вітчизни» на базі військової частини А 0807 та на військовому стрільбищі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Переглядів: 168 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 23.04.2019 | Коментарі (0)

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту.
Основною метою Дня ЦЗ стали: удосконалення форм і методів при організації та виконанні ситуацій техногенного характеру, набуття практичних навичок у діях за сигналами оповіщення ЦЗ та при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру, практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях.
Під час відкриття Дня цивільного захисту на лінійці начальник ЦЗ школи – директор Федицька О.С. учасникам освітнього процесу оголосила план проведення Дня ЦЗ відповідно до наказу по Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів. 
О 12 год за сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено учбову евакуацію усіх учасників освітнього процесу, які дотримувалися правил безпечної поведінки.
Після рапорту про виведення всіх дітей із зони ураження фельшер ФАПу Балицький М.М. підготовив та провів майтер-клас з надання першої долікарської медичної допомоги в разі уражень внаслідок надзвичайних подій.
Вчителем предмета «Захист Вітчизни» Опришком Б.С. з учнями 10-11 класів були проведені уроки за тематикою ЦЗ, на яких діти мали можливість практично застосувати засоби індивідуального захисту. 
Школярі у цей день переглянули науково-популярні, хронікально-документальні фільми з питань цивільного захисту. 
При підбитті підсумків Дня цивільного захисту директор школи Федицька О.С. зазначила, що мету проведення заходу було досягнуто. Практичні заняття пройшли чітко й скоординовано, працівники і учні школи усвідомили потребу та важливість завдань цивільного захисту, адже кожен із нас має бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій, особливо – в такий неспокійний для країни час.

 

 

 

 

 

 
Переглядів: 173 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 23.04.2019 | Коментарі (0)

8 квітня учні початкових класів Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів поринули у неймовірний світ казки. Адже до них завітала львівська письменниця Леся Кічура. Вона провела з школярами інтерактивну зустріч "Як твориться казка?", презентувала свої збірки «Добрі мамині казки», «Мандри» і «Магія Різдва». Прозвучали чудові, захоплюючі та дуже детективні історії, які цікаві і дорослим і дітям. Маленькі поціновувачі таланту письменниці мали змогу поспілкуватися із самою казкаркою, повірити в усі дива, які відбуваються довкола, відчути позитивні емоції. А вікторина, яку провела Леся Кічура, довела, що наші діти надзвичайні.

 

 

 

Переглядів: 197 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 11.04.2019 | Коментарі (0)

22 березня у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбулося свято зустрічі птахів. Так, як починаючи з 22 березня - дня весняного рівнодення, за стародавніми повір'ями, прилітають птахи і приходить весна.
Школярі зустрічали птахів не з порожніми руками, принесли подарунки - пташині будиночки. Працювали над їх створенням і на уроках трудового навчання, і вдома з батьками. Кожна хатинка була особливою, важко навіть визначити кращу. Діти уважно і прискіпливо обирали місця для шпаківень: і сонечко щоб гарно освітлювало, і гілки не заважали. Прикрашають тепер будиночки дерева біля школи, чекають з нетерпінням своїх крилатих господарів.

 

 

Переглядів: 173 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0)

           З 18 по 22 березня 2019 року в Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів проходить тиждень початкових класів.
             Метою тижня є:
- створення в освітньому процесі атмосфери успіху, що сприятиме розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей учнів, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
- активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;
- пропагування педагогічного досвіду.
           У понеділок вчитель Іваницька Л.І. у 2 класі провела урок позакласного читання до 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка на тему: «Поет. Художник. Пророк».
       Учні декламували вірші великого генія напам’ять, розгадували кросворди, розшифровували прислів’я, розмальовували ілюстрації до віршів Т.Шевченка, які раніше вивчали.

      «Здоров’я - найдорожчий скарб» – саме під таким девізом пройшов другий день тижня початкових класів у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів. Учні 4 класу під керівництвом вчителя Процовської І.П. на уроці основ здоров’я мандрували «Країною здоров’я» , яка запропонувала їм цікаві завдання: кросворди, сенкан, руханки. Також школярі складали «Тарілку здоров’я» і лепбуки.
       На уроці природознавства четвертокласники готувались до зустрічі лелек. Школярі вивчали на глобусі міграційні шляхи цих птахів додому, читали і обговорювали оповідання, повідомляли власні спостереження, складали «Асоціативний кущ» про лелек.

         Третій день тижня початкових класів у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів був присвячений Королеві усіх наук – математиці. Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми існує чимало різноманітних методів і прийомів. У молодшому шкільному віці елементи гри підвищують працездатність, сприяють фізичному розвитку дітей, формують в них конкретні уявлення про явища навколишнього світу, полегшують оволодіння абстрактними поняттями.
          Симів М.В.вчитель1 класу провела цікавий урок-подорож «Країна цифр», метою якого було розширити знання учнів, розвивати пам’ять, мислення, увагу, спостережливість, виховувати цікавість, інтерес до математики.
Малеча із задоволенням розгадувала завдання, підготовлені вчителем.
По запалу та активності школярів, з яким вони брали участь у конкурсах, було видно, що вчитель досягла своєї мети.
         Того ж дня з учителем музичного мистецтва Федицькою О.С. першокласники вивчили пісеньку про цифри акомпануючи на музичних інструментах.


        Четвертий день тижня початкових класів у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів - День казки. Вчитель 4 класу Цимбалак М.І. провела урок позакласного читання «У казковій поетичній країні Ліни Костенко», приурочений до дня народження поетеси. На уроці зверталась увага на вміння вести діалог, інтонувати речення, входити в образ, передавати настрій.
        Цікава і хвилююча була вікторина-презентація «У світі казок», яку підготувала вчитель. Школярі поринули у світ чарівної мелодії художнього слова, пройшлися сторінками дитячих казкових творів поетеси, завітали в гості до казкових героїв, здійснили гру-подорож «Казковий дивосвіт». Діти з великим задоволенням працювали на уроці.

        В давнину в Україні був звичай після зими, коли з вирію повертаються птахи і всі чекають тепла, випікати для дітей з тіста пташок, з якими ті бігли в поле , у луг, вигукуючи: «Весно! Весно! Прийди, прийди до нас!»
        У п’ятий день тижня початкових класів вчитель 3 класу Місько І.С. на уроці трудового навчання провела для учнів майстер-клас з виліплювання пташок з солоного тіста. Школярі із задоволенням працювали на уроці.
         Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.
           Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела! 

 

 

 

 

Переглядів: 241 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0)

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.
З перших днів початку гібридної війни добровольці спільно з силовими структурами зупинили проросійських найманців.
З метою подальшого зміцнення патріотичного духу в учнів, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, популяризації подвигу захисників України у зоні проведення Антитерористичної операції, підвищення формування військово-патріотичного виховання шкільної молоді та піднесення престижу військової служби в ім’я інтересів Вітчизни у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів проведено флешмоб «Сила нескорених» , присвячений українським добровольцям, які не жаліючи ні свого життя , ні сил, охороняють кордони України, а також українським добровольцям, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.

Переглядів: 156 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...
Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто «Ми» , «чиїх батьків діти». Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини.
Щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово, в Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів проходили Шевченківські дні. Слово Кобзаря лунало впродовж тижня щиро і гаряче. 
Вчитель української мови і літератури Прокопович Н.В. з учнями 5-6 класів підготували та провели вікторину «Знавці Тарасового слова». 
Високу читацьку майстерність показали школярі на конкурсі читців поезій Т.Шевченка, де переможцями стали Заращак Яніна – 5клас і Кандар Наталя - 6 клас.
Також учні підготували проекти: «Україна за часів Шевченка», «Сучасна Україна» і «Україна, про яку мріяв поет». 
Усі ці дні школа жила духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України - Тараса Шевченка.

 

 

Переглядів: 175 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
У цьому році минає 205 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.
Вчитель української мови і літератури Супик О.І. з десятикласниками підготувала урок-конференцію «Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття» . На уроці згадали життєвий і творчий шлях Шевченка, його поетичні рядки, де кожен учень старався якнайкраще, найемоційніше передати думки генія та його сподівання на краще майбутнє України. А наприкінці уроку Оксана Іванівна провела з школярами вікторину, присвячену славному сину українського народу, адже його слово і сьогодні живе між нами. Слово Шевченкове, як стверджує Оксана Супик «Таке просте, таке доступне, таке сміливе, волелюбне, таке гаряче і живе!.. воно магічну силу–всю душу враз перевертає…» Це правда, це істина, що пройшла крізь горнило століть.
Художній світ Шевченкової поезії широко розкрила виставка літературних та мистецьких учнівських робіт, яку організували вчитель образотворчого мистецтва Вітик-Столяр Г.Б. та шкільний бібліотекар Кваснікевич Г.Р.

 

 

 

 

 

Переглядів: 197 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

Весна - це пробудження і любов. Все навколо прокидається, дерева одягаються в зелені шати, і на душі стає тепліше і радісніше. Весна - це відчуття новизни у всьому, що нас оточує. Вона пахне свіжістю і квітами. Весна - це прекрасна пора року, коли люди радіють життю.
Першим і по — жіночому особливим місяцем весни є березень. Він, як мовиться в народі, й усміхнеться, і заплаче… Недарма про його гонористу вдачу кажуть: у березня жіночий характер!
В перші березневі дні ми з нетерпінням чекаємо свята сонця, весни, краси, жіночності, надії! Учні Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів радо привітали любих матусь, бабусь, сестричок, вчителів із Жіночим святом, подарувавши їм не тільки вірші, пісні й таночки, а й свою безмежну дитячу любов!

 

 

 

Переглядів: 232 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня боротьби з наркоманією у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів практичним психологом Супик Л.Д. були проведені наступні заходи: мультимедійна презентація «Життя – це скарб, спробуй його зберегти», інформаційна мозаїка «Наркоманії – стоп», евристична бесіда-застереження «Моє життя – мій вибір». Під час бесіди з дітьми 9-10 класів, розглядалося ряд важливих питань: «У чому виявляється дія наркотичних речовин на людський організм і психіку», «Профілактика шкідливих звичок» тощо. Школярі мали змогу дізнатися багато корисного для себе та свого подальшого способу життя.

 

 

Переглядів: 175 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 45 46 »