Головна » Архів матеріалів

Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування. Саме сьогодні, в День толерантності, наша школа вкотре долучилася до створення комфортного середовища для кожного з шкільної родини. Класними керівниками  проведено   ряд заходів: казка « Толерантність» (2 клас),  гра-квест «Квітка толерантності» (4 клас)  та  тренінгове заняття «Вчимося бути толерантними»  ( 6 клас).  В процесі проведення заходів учні виявили кращі риси свого характеру та показували  рівень  своєї толерантності.

 В холі школи було оформлено інформаційний стенд, який нагадував учням, вчителям про значимість Міжнародного дня толерантності. Навчання толерантності починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.

Переглядів: 105 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 16.11.2020 | Коментарі (0)

Людина починається з добра,

Із ласки і великої любові.

Із батьківської хати і двора,

З поваги, що звучить у кожнім слові.

Сьогодні, 13 листопада, у світі та в нашій Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів відзначається День доброти. Учні 8 класу разом зі своїми класним керівником Марією Карпінець організували в цей день акцію доброти та милосерддя. Було неймовірно приємно і зовсім неочікувано. Адже кожному з нас завжди приємно отримати "серце любові, добра та поваги", та слід пам’ятати, щоб отримувати - слід подарувати таке ж "серце" іншій людині, при цьому не очікувати на вдячність!!!

Це привід замислитись, наскільки важливо робити, на перший погляд, елементарні речі: дякувати, посміхатись, казати привітні слова.

Учні 8 класу провели годину спілкування «Добро починається з тебе». Створили ланцюжок добрих справ, підсумовуючи добрі діла, які вони зробили, кому допомогли, підтримали тих, кому це потрібно та створили «квітку добра»

2 клас спілкувалися на класній годині «Посели добро в серці». Під час якої школярі ще раз переконалися, що у світі, наперекір усьому, перемагають закони співчуття, щирості та доброти.

Наша школа – маленька сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я, щоб наша школа стала територією Добра. На протязі дня учнівський парламент створив скриньку добрих слів. Бажаючі змогли написати добрі слова, які символізують тепло та доброту

Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас. Для цього не потрібні спеціальні дати.

У цей день ми закликаємо вас: потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо.

Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО

перегляньте відео

Переглядів: 82 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 16.11.2020 | Коментарі (0)

В останній день тижня української мови, присвячений Дню писемності та мови був проведений конкурс читців віршів про мову і слово «Мово рідна, квітни і шануйся!»

У конкурсі брали участь 4-7 класи. Усі учасники продемонстрували достатньо високий рівень декламування та артистичне виконання. Найкращих виконавців згідно із зайнятими місцями нагороджено грамотами.

В підсумковому слові директор школи Оксана Федицька подякувала учасникам та організаторам конкурсу та побажала подальших перемог

​​​​​​      

Переглядів: 102 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 16.11.2020 | Коментарі (0)

"Я дуже хотів би обтерти сльози з очей тих, хто плачуть, потішити кожного, хто сумує, покріпити кожного, хто слабкий чи немічний, уздоровити кожного, хто хворий, просвітити кожного, хто темний! Я хотів би стати всім для усіх, щоби всіх спасти..."(Андрей Шептицький).

З метою вшанування 155-ої річниці народження Андрея Шептицького у 9-10 класах Монастирецької СЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя історії Вовк Марії Стеранівни проведено урок-конференцію «Андрей Шептицький – духовний провідник українського народу».

Учні розповіли про життя Андрея Шептицького, про багатогранне служіння Митрополита церкві та людям. Яскравим доповненням виступів учителя та учнів стали світлини презентації про діяльність Митрополита Шептицького.

Підсумком уроку стала думка про те , що Митрополит Андрей, без сумніву, — визначний діяч! Не було такої сфери діяльності, якою б він не займався. Страшно уявити, що Україна не мала б його в ХХ столітті. Адже Митрополит Андрей, як свого часу князь Володимир Великий, пізніше Ярослав Мудрий, потім Богдан Хмельницький і Тарас Шевченко, задав вектор розвитку України.

Переглядів: 97 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 13.11.2020 | Коментарі (0)

У рамках тижня української мови 12 листопада, традиційно до Дня української писемності та мови, в Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів пройшов І тур ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика – відомого мецената, який свого часу і започаткував цей турнір мовознавців. Конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Мовний марафон об’єднав учнів 3-11 класів. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і самостійність, креативність мислення та здібності в зв’язному мовленні, поглянули на історію свого народу, збагнули роль рідної мови в утвердженні української державності.

У цей день відбувся і лінгвістичний конкурс «Буду я навчатись мови золотої…», у якій змагалися учні 5 та 6 класів: «Дивослово», «Словограй».

Діти з цікавістю виконували найрізноманітніші завдання: від слова утворювали нові слова, розгадували ребуси , редагували речення, розв’язували лінгвістичні задачі, «вели битву» за синоніми, із слів укладали «Заповіт». Працювали групи злагоджено й творчо.

Володіти українською мовою, знати її історію – це обов’язок кожного українця!

Переглядів: 98 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 13.11.2020 | Коментарі (0)

У другий день тижня, присвяченого Дню української писемності та мови, класним керівником та вчителем української мови і літератури Наталією Прокопович з учнями 11 класу проведено виховну годину « Українська мова давня й молода». Метою якої було навчити дітей шанувати і збагачувати рідну мову, розуміти, що мова-наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна. Ведучі нагадали присутнім про історію виникнення Дня української писемності та мови, розказали про її тернистий шлях, перегорнули сторінку за сторінкою календар трагічної та скорботної долі нашої мови. Заращак Яніна та Іванчук Вероніка декламували вірші про рідну мову.

Учні 7-8 класів переглянули відеофільм про Нестора Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила й Мефодія. Класний керівник Марія Карпінець розповіла цікаві факти з життя давньоруського подвижника, покровителя учителів та учнів.

Бережімо, шануймо, любімо, вивчаймо рідну мову – цей невмирущий голос України!

Переглядів: 99 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.11.2020 | Коментарі (0)

У День української писемності та мови відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.

Тож уже не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Учні та вчителі Монастирецької СЗШ І-ІІІ ст теж приєдналися до ХХ ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту . Цього року тема диктанту « Виклики книжкової ери». Глибокий зміст радіодиктанту мотивує до міркувань про наукову еволюцію суспільства, цифрову трансформацію та важливу роль книги у житті людини.

Переглядів: 91 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.11.2020 | Коментарі (0)

Шкільні екскурсії – чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, у якій ми живемо. Це – ті події, які пізніше згадуються на все життя.

Цікавою і змістовною була поїздка учнів 7-9 класів у село Урич до фортеці Тустань. Там побачили величні скелі, на схилах яких колись розміщувалась неприступна фортеця Тустань. Під час екскурсії учні почули цікаву змістовну розповідь про історію фортеці, а у музеї історії Тустані діти розглядали фрагменти дерева, шкіри та скла, чимало фрагментів кераміки, побачили гордість музею - макети "Тустань — п'ятий будівельний період" та "Підвісні ворота фортеці", які було зроблено після створенням цифрової тривимірної моделі міста-фортеці Тустань.

Гарно відпочили, отримали пізнавальну інформацію, милувалися красою Карпат. Усі веселі та щасливі повернулися додому.

Переглядів: 98 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 10.11.2020 | Коментарі (0)

З метою підвищити інтерес до вивчення математики, використовувати отримані на уроках знання у звичайній обстановці, розвивати пам’ять, мислення вчителем Оксаною Лабай проведено вікторину «Математичний листопад». Учні були згруповані на дві команди: «Ерудити » та «Піфагори». Із великим азартом і захопленням змагались восьмикласники по станціях. Приємно було бачити, як учасники зосереджено вирішують завдання, намагаючись набрати найбільшу кількість балів. Втім, у виграші залишилися всі, бо удосконалили вміння працювати над нестандартними завданнями і поповнили свій досвід вирішення практичних математичних завдань.

Переглядів: 92 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 30.10.2020 | Коментарі (0)

З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, активізації пізнавального інтересу до історії, розширення й поглиблення знань та умінь з предмета та залучення до позакласної роботи школярів з 19 по 23 жовтня в Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя Марії Вовк проходив тиждень історії.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Розпочався він з урочистої лінійки «В гостях у богині Кліо. Знайомство з історією». Учні долучилися до колажу « Я - частина історії», обмальовуючи свої долоньки на дереві.

Школярі знайомилися з новинками сучасної історії. 7-9 класи взяли участь в конкурсі на кращий кросворд, загадку, ребус, головоломку. 6 клас поринув у заочну мандрівку «Сім чудес», присвячена стародавньому світу. 9-11класи позмагалися у конкурсно-розважальній програмі «Я люблю Україну». В останній день тижня було підведено підсумки та нагороджено найактивніших учасників.

Сподіваємося, що тиждень історії, який пройшов під гаслом „Сьогодні – знавці історії, а завтра – її творці”, створив сприятливі умови для виявлення набутих навичок у нетрадиційних формах роботи та допоміг учням розширити й поглибити свої знання з предмету.

Переглядів: 93 | Додав: ВчительІнформатики | Дата: 25.10.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 45 46 »