Щорічною доброю традицією у нашій школі є благодійна акція "Подарунок для солдата". Напередодні Дня Святого Миколая учні писали листи та малювали малюнки, збирали продукти ( крупи, чай, каву, сушку, цибулю, часник) для наших воїнів у АТО.
Ми дуже вдячні тим, хто ризикуючи власним життям захищає нашу Батьківщину, нашу домівку.
Нехай наші маленькі справи перетворяться у велику роботу волонтерського руху та принесуть хвилини радості у зону АТО. Ми віримо у їхню перемогу, нехай береже їх Бог.
|
14 грудня у Монастирецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Учні 7 класу спільно з класним керівником провели виховну годину «Ліквідаторам ЧАЕС щира подяка і шана!» . Діти розповідали вірші, згадали події тієї квітневої ночі 1986 року, переглядаючи мультимедійну презентацію «Фотоальбом. Чорнобиль: події і наслідки».
Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму. Їхній подвиг назавжди внесено до літопису людської мужності й навічно закарбовано в пам'яті українського народу.
|
Закінчився у 1 класі 13 тиждень „ Зимова мозаїка". Впродовж цих днів учні отримали відповіді на запитання: „ Які сюрпризи готує нам зима? Як зимує природа?“
Учні вивчили основні ознаки зими, про зміни, які відбуваються у неживій та живій природі взимку. Дізналися про можливі небезпеки, що можуть очікувати людину в довкіллі взимку. Розгадували кросворд " Cніжинка", складали пазли та сніговика з ознаками зими і виконували вправи „Збери пазли", „Зимові розваги", підгодовували пташок. Створили композицію „Сипле, сипле сніг...
На підсумок тижня виготовили лепбук „Зима".
Оскільки, дітки дуже полюбляють цю пору року, тому дуже цікаво провели цей тиждень.
|
З-поміж давніх зимових свят, мабуть, найвеселішим, найзагадковішим і найбільш очікуваним було і залишається свято Андрія. Саме в цю ніч молодь збиралася в одній хаті на «великі» вечорниці і влаштовувала там усілякі дійства, починаючи з ворожіння і завершуючи кумедними забавами, співами та танцями.
Відродили цю давню народну традицію з елементами сучасної інтерпретації й учні 9 класу.
Діти разом з класним керівником Марією Карпінець та музичним керівником Оксаною Федицькою розкривали справжню красу цього свята.
Звучали пісні, веселі конкурси, чарівне ворожіння, смачна калита. Наша молодь пишається народними обрядами наших пращурів, адже це величезний скарб, який передається із покоління до покоління.
Переглянути відео
| |